Pierwsza wyprawa z endomondo

28.06.2014

____________________

Trasa: Zawiercie – Ogrodzieniec – Pilica – Udórz – Wolbrom – Bydlin – Chechło – Łazy

W ostatnią sobotę czerwca, pogoda ponownie dopisała i mogliśmy ruszyć na kolejną wyprawę rowerową. Tym razem idąc z duchem czasu wyprawa była rejestrowana przez niedawno zainstalowany przez nas system treningowy endomondo. Trasa została wybrana spontanicznie. Ruszyliśmy z Zawiercia do Pilicy, przez Podzamcze. W Pilicy nie omieszkaliśmy zajrzeć nad zalew na razie jeszcze brak turystów. Stąd ruszamy w stronę Sławniowa, dalej skręcając na Udórz.

0913

Z Udorza interwałową drogą pędzimy do Wolbromia, gdzie na Rynku robimy sobie mały odpoczynek. Przy okazji Robert P. fotografuje pomnik Kilińskiego, jednego z pułkowników powstania kościuszkowskiego.

0914

0915

0916

0917

Po mini odpoczynku ruszamy dalej w stronę Bydlina. Już za Wolbromiem trasa jest bardzo urokliwa. Otaczające pagórki Jury robią wrażenie, można poczuć wolność i nacieszyć oko. Dalej nasza trasa biegnie do Chechła.

0918

W Chechle skręcamy na czarny szlak w kierunku Łaz. Przy szlaku znajduje się słynne w tych stronach Źródło Jana, ostatnio troszkę odrestaurowane. Wypływająca woda jest krystalicznie czysta i wręcz lodowata. Można za darmo czerpać ile się da wypić i udźwignąć ze sobą. Miejsce wokoło jest nieskażone, otoczone drzewami i nieuprawianymi łąkami.

0919

0920

0921

Po ochłodzeniu się w źródełku, pędzimy rowerowym czarnym szlakiem w stronę Łaz, skąd już stałą naszą drogą zmierzamy do Zawiercia. Nasz dzisiejszy dystans i dane z użycia endomondo poniżej.

0922

 PODSUMOWANIE

____________________

DYSTANS DZIENNY: 83 km

DYSTANS CAŁKOWITY: 533 km

mapa28.06.2014

profil28.06.2014

podsumowanie28.06.2014

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: