W upale przez zalew w Poraju czyli trasa pomyłek…

06.06.2015

____________________

Trasa: Zawiercie – Łazy – Poręba – Żelisławice – Myszków – Koziegłowy – Masłońskie – Poraj – Żarki – Mirów – Włodowice – Rudniki

Po jednodniowej regeneracji ruszamy na kolejną wyprawę. Dzień zapowiada się słonecznie, wiatr zdecydowanie mniejszy niż w czwartek, potem okaże się, iż temperatura szybko wzrosła do 30 stopni. Trasa na początku wiedzie w kierunku Koziegłowy, przez Łazy a następnie szlakiem leśnym docieramy do Żelisławic, skąd ponownie drogą rowerową mkniemy do naszego pierwszego celu, jakoś się tak złożyło że zamiast dojechać czarnym szlakiem do Koziegłów docieramy do Myszkowa. Stąd pędzimy w kierunku Koziegłówek, by bezpośrednio zjechać do Koziegłów. Chwila odpoczynku na Rynku w klimacie fontanny z kozimi głowami.

1235

1236

Z Koziegłów ruszamy niebieskim szlakiem rowerowym w kierunku Poraja, tutaj ponownie gubimy szlak (oznaczenie nie jest najlepsze), po odnalezieniu zamiast dotrzeć do Poraja docieramy do Żarek Letnisko skąd ponownie pędzimy w kierunku zalewu od strony Masłońskich. Po takich przygodach musi być fota na tle zalewu.

1237

1238

1239

1240

Po chwilowym odpoczynku ruszamy w kierunku Wysokiej Lelowskiej, by po 10km osiągnąć miejscowość i zjechać do Żarek na lody i zapiekanki z pieca. Po dostarczeniu kalorii, rowerową drogą pędzimy do Mirowa, skąd trasą interwałową przez Włodowice docieramy do naszej bazy, spieczeni w kolorze czerwonym ale szczęśliwi, tym bardziej, że licznik wskazał ponad 111km. Druga stówka padła.

1241

PODSUMOWANIE

____________________

DYSTANS DZIENNY: 111 km

DYSTANS CAŁKOWITY: 537 km

mapa_06.06.2015

profil_06.06.2015

podsumowanie_06.06.2015

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: