1st Wizz Air Katowice Half Marathon 2018

10.06.2018

Kolejny nasz start w zawodach tym razem Półmaraton w Katowicach będący świeżynką wśród biegów na mapie Polski. Z samego rana zameldowaliśmy się w Katowicach jakieś dwie godziny przed startem. Przywitał nas deszcz, pogoda wydawała się sprzyjająca. Niestety było to błędne rozumowanie, zbliżając się do godziny startu temperatura gwałtownie zaczęła rosnąć a na błękitnym niebie ostro zaczęło operować słońce. Po odebraniu pakietów nie omieszkaliśmy uwiecznić na fotkach zmieniających się Katowic.

Tradycyjnie z teamem na koszulkach i w sercach…

Start i meta zostały zlokalizowane koło symbolu Katowic czyli Spodka. O równej 10 wystartowaliśmy temperatura była już w okolicach 30C. Niemal po pierwszych kilometrach było pewne, że nie będzie to łatwy bieg. Z każdym kilometrem czuło się coraz większe zmęczenie spowodowane ogromnym ciepłem. W głowach tłoczyły się myśli a celem nie stał się wynik tylko ukończenie.

Po dużym wysiłku dotarliśmy do mety. Organizatorzy zanotowali wpadki, największą było brak medali dla uczestników którzy przybyli po dwóch godzinach biegu. Co prawda medale mają zostać dosłane pocztą ale niesmak pozostał. Z drugiej strony trzeba powiedzieć, że zdarza się najlepszym. Co do organizacji na trasie było dobrze, dużo punktów z nawodnieniem.

Podsumowując ze względu na pogodę bieg był bardzo ciężki. Radością stało się samo ukończenie. 1st Wizz Air Katowice Half Marathon 2018 przeszedł do historii!

Do Szanownej Obserwatorki, tak w tamtej chwili połączył nas medal bo mieliśmy tylko jeden. Od lipca wzięliśmy rozwód bo każdy ma swój:-)

Reklamy

Komentarze 2 to “1st Wizz Air Katowice Half Marathon 2018”

  1. Obserwatorka Says:

    Macie Panowie wspólny medal? Toż to łączy bardziej niż obrączka!

  2. Medal dotarł… | BIEGÓWKI I ROWER Says:

    […] wspominaliśmy w poście 1st Wizz Air Katowice Half Marathon 2018, o wpadce organizatorów z medalami. W tym poście informujemy, że organizatorzy tak jak […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: